Reference

Reference

Koučink

Potřebovala jsem utřídit myšlenky a rozmotat klubko, které jsem si poslední dobou víc a víc zamotávala. Podívat se na všechno z větší perspektivy a zaměřit se na to podstatné.
A přesně to se naprosto jednoznačně podařilo.
Díky tvému jemnému vedení, schopnosti zacílení a empatie, pokud jde o míru aktivity v dialogu, jsem byla schopna vidět věci jinak a přirozeně vnímat všechny AHA momenty, které se dostavily.
Bezprostřední zpětná vazba mi poskytla dostatek podkladů pro další práci.
Zkrátka jsem nadšená. Jako bych se mohla znovu volně nadechnout. Díky tobě teď můžu investovat svoji energii tam, kde to má smysl.
Moc děkuju a pokud bude v budoucnu potřeba – moje volba je jasná.

Šárka, lektorka jógy, terapeutka
Pokračovat ve čtení: Reference

  Už dlhšiu dobu som sa cítila stratená vo svojich myšlienkach a nevedela som sa pohnúť z miesta. Vďaka koučingu s Vlaďkou som sa konečne v sebe zorientovala, upratala som si svoje myšlienky a svoje ďalšie smerovanie. Vlaďka ma svojimi otázkami dokázala naviesť na cestu, aby som v sebe našla odpovede na otázky, čo robiť ďalej, aké akčné kroky potrebujem podniknúť, aby som sa posunula a nakopla do akcie. Koučing s Vlaďkou určite doporučujem. Z mojej strany 100 % spokojnosť. A veľké ďakujem ! 

Katarína, podnikatelka

Někdy má člověk spoustu otázek a málo odpovědí. Někdy tápe nad správně položenou otázkou. Proto jsem byla vděčná za tvůj koučink. Umíš se správně zeptat, abych si odpověděla i na témata, která pálí nebo se jim člověk záměrně vyhýbá. Dokážeš navodit uvolněnou atmosféru, při které se člověk úplně soustředí. Člověk se s tebou cítí na jedné vlně, aniž bys mu něco podsouvala nebo ho někam naváděla. Moc děkuji za skvělé sezení.

Lucie N, zakladatelka dětské skupiny

Kraniosakrální terapie

Vlaďka snoubí jemnost a pevnost, což jsou vlastnosti, které se doprovází poměrně vzácně. S něhou opečovává tělo a systematicky ho vede na cestě k uvolnění a hlavu k odlehčení od tíživých myšlenek. Otvírá prostor pro nové náhledy na sebe a propojení „hlavy“ s „tělesnou schránkou“. Její dotyk je velice příjemný a hřejivý, vede člověka na cestě k sobě. Ráda přijdu znovu.

Tereza S., andragog, terapeutka TČM

Moc Vám děkuji za Vaši péči. Bylo to nádherné! Moc se těším na příští setkání.

Klára B., učitelka ZŠ

Kdo má rád jemnou práci s tělem a energií, doporučuji kraniosakrální terapii u Vlaďky . Odpočinete si a zavnímáte tělo na té nejjemnější úrovni. Moc děkuji za péči.

Veronika D, fyzioterapeutka

Qigong

Lekce qigong se mi moc líbila. Momentálně cítím únavu, i svalovou. Nezdá se to, ale přece jen svalstvo pracovalo!

Lucie M., učitelka SŠ

Vlaďka se nás po cvičení vždycky ptá, jak se nám to líbilo. A já jsem tak plná dojmů a odpočatá, že většinou neodpovím. Prostě se mi to musí rozležet. A tak to píšu tady – je mi tááák příjemně, tak nepopsatelně lehce a tak úžasně a odpočatě. Dneka jsem přišla vážně s plnou hlavou myšlenek a odešla lehká jako pírko. Děkuju za ten pocit a všem doporučuju to zkusit.

Jitka V., na rodičovské dovolené